2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Kujawsko-pomorskie
  6. Utrzymanie ruchu - Żnin
Dodane 21 maja 2024

Młodszy/Specjalista ds. Utrzymania Ruchu

Lokalizacja

Żnin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

FRIGO LOGISTICS Sp. z o.o.

Jesteśmy operatorem logistycznym produktów głęboko mrożonych.

Posiadamy nowoczesne centra dystrybucyjne m. in. w Żninie, Radomsku, Błoniu, Czeladzi oraz Żdżarach.Satysfakcja naszych Klientów oraz partnerskie relacje oparte na zaufaniu są dla nas najważniejsze.

Młodszy /Specjalista ds. Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: Żnin

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie bieżących i okresowych przeglądów instalacji elektrycznych, urządzeń zabezpieczających i sterujących w zakładzie,

  • Dokonywanie bieżących napraw instalacji elektrycznej i osprzętu,

  • Rejestrowanie i prowadzenie dokumentacji w zakresie energetyki,

  • Naprawy urządzeń elektrycznych, tj. regały mobilne,

  • Zgłaszanie przełożonemu usterek technicznych i awarii,

  • Wykonywanie prac kontrolnych, instalacyjnych, montażowych i naprawczych w zakresie posiadanych uprawnień z elektryki,

  • Pomiary temperatury w pomieszczeniach magazynowych, prowadzenie dokumentacji ISO, HACCP,

  • Zapewnienie ciągłości operacji magazynowych,

  • Obsługa zgłoszeń uszkodzeń i przeglądów w programie Singu FM.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie elektryczne średnie lub wyższe,

  • Uprawnienia SEP powyżej 1kV,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu,

  • Umiejętność obsługi urządzeń pomiarowych,

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych,

  • Znajomość zagadnień elektryki, automatyki, pneumatyki,

  • Umiejętność korzystania z oprogramowania Exel, Outlook, Word.

Oferujemy:

  • Stabilne i długofalowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Wynagrodzenie zasadnicze adekwatne do posiadanego doświadczenia, umiejętności i kompetencji,

  • Dodatki finansowe za pełnione dyżury oraz premia roczna,

  • Wsparcie na każdym etapie wdrożenia,

  • Interesujące, pełne wyzwań zadania dające możliwości zdobywania doświadczenia,

  • Możliwość pracy w rozwijającej się, nowoczesnej firmie i realny wpływ na swoje stanowisko pracy,

  • Bogaty pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, świąteczne doładowania pieniężne, imprezy integracyjne dla pracowników, paczki świąteczne, mikołajkowe i z okazji dnia dziecka dla dzieci pracowników, szkolenia, dostęp do platformy Unilever).

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Żnin,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Żnin
ID: 916733168