2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Dolnośląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Wrocław
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Fabryczna
Dodane 19 kwietnia 2024

Młodszy specjalista ds. sprzedaży

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Praktyka / staż, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • aktywne poszukiwanie klientów dla Kancelarii,

  • umawianie spotkań w celu prezentacji oferty kancelarii oraz sprzedaży usług,

  • uczestnictwo w spotkaniach,

  • obsługa klienta w zakresie: podpisywania umów, zbierania od klientów informacji i dokumentów związanych z realizacją zleceń, dopilnowanie, aby usługa została wykonana zgodnie z umową, sporządzanie i przekazywanie do klienta raportów z prowadzonych spraw,

  • aktualizowanie wewnętrznej bazy klientów kancelarii,

  • nadzorowanie procesu obsługi zlecenia na każdym etapie,

WYMAGANIA:

  • wykształcenie min. średnie,

  • prawo jazdy kat. B,

  • łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów biznesowych,

  • doświadczenie w sprzedaży telefonicznej,

  • dobra dykcja,

  • Nie jest wymagane doświadczenie prawnicze, ale jest mile widziane

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne wynagrodzenie (wynagrodzenie podstawowe + prowizję za realizację celów),

  •  realną możliwość rozwoju zawodowego i pracę w doświadczonym zespole,

  • dobrą atmosferę w przyjaznej firmie,

  • własne stanowisko pracy (komputer, telefon),

  • do wyboru elastyczny grafik pracy lub pracę w systemie jednozmianowym,

  •  szkolenia wewnętrzne.

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych korzystając z funkcji "aplikuj"

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 905607422