2. Praca
  3. HR
  4. Rekrutacja
  5. Rekrutacja - Dolnośląskie
  6. Rekrutacja - Świdnica
Dodane 01 maja 2024

Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji

Wynagrodzenie

4 300 - 4 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Świdnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Grupa Centrum 24 Opieka to wiodąca marka opiekuńcza działająca na rynku z sukcesem od wielu lat. Posiadamy lokalne oddziały w całej Polsce i świadczymy usługi na najwyższym poziomie.

W związku z nieustannym rozwojem naszej firmy, poszukujemy aktualnie pracownika na stanowisko: Młodszy specjalista ds. rekrutacji.

Zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie i selekcja kandydatów

  • Publikowanie ofert pracy oraz bieżąca obsługa zgłoszeń

  • Budowanie bazy kandydatów oraz utrzymywanie relacji ze zleceniobiorcami

  • Realizowanie projektów rekrutacyjnych

  • Utrzymywanie kontaktów z partnerami niemieckojęzycznymi

Wymagania:

  • Doświadczenie w obsłudze klienta i rekrutacji

  • Mile widziana znajomość branży opiekuńczej

  • Posługiwanie się językiem niemieckim w stopniu komunikatywnym

  • Dobra umiejętność organizacji pracy i działania pod presją czasu

Oferujemy

  • Umowę o pracę na pełny etat

  • Wynagrodzenie podstawowe + atrakcyjny system premiowy

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

  • Niekorporacyjną atmosferę w zgranym zespole

  • Szkolenie stanowiskowe i możliwości rozwoju

Osoby zainteresowane serdecznie zapraszamy do kontaktu i zachęcamy do składania aplikacji! :)

Lokalizacja

Świdnica,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Świdnica
ID: 914469316