2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Mazowieckie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Warszawa
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Wola
Dodane 11 czerwca 2024

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta (praca wakacyjna)

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalna, W siedzibie firmy, Praca hybrydowaRekrutacja online

DOŁĄCZ DO BENEFIT SYSTEMS ODDZIAŁ FITNESS! BUDUJ Z NAMI NAJLEPSZE KLUBY FITNESS!

Benefit Systems Oddział Fitness to niekwestionowany lider branży na rynku w Polsce. Nasze marki to między innymi Zdrofit, Fabryka Formy, My Fitness Place czy Fitness Academy. Wciąż się rozwijamy wprowadzając innowacyjne rozwiązania dla naszych klientów. Stawiamy na przyjazną atmosferę i współpracę, a każdy z nas "czuje się jak u siebie". Swoim podejściem do sportu promujemy zdrowy i aktywny tryb życia. Wierzymy, że aktywne życie to lepsze życie! Liczy się dla nas szacunek, zasada win- win, zadowoleni klienci, nastawienie na rozwój, bycie przykładem i dzielenie się tym co najlepsze :)

Ruszamy z rekrutacją na stanowisko MŁODSZEGO SPECJALISTY DS. OBSŁUGI KLIENTA! (oferta wakacyjna)

Jeśli dobrze czujesz się w kontaktach z ludźmi, lubisz współpracę z Klientami, Twoją mocną stroną jest umiejętność rozwiązywania trudnych spraw i jesteś gotowy/a na wakacyjną przygodę - nie czekaj, aplikuj!

LOKALIZACJA: Warszawa

LICZBA GODZIN: pełen etat | 168h w miesiącu

SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE, JEŚLI:

  • Masz łatwość nawiązywania kontaktu i budowania dobrych relacji z Klientem

  • Cechuje Cię wysoka kultura osobista i przyjazne usposobienie

  • Doskonale odnajdujesz się w kontakcie telefoniczny i mailowym z Klientem

  • Umiesz pracować w dynamicznym i zmiennym środowisku

  • Odpowiedzialność i samodzielność idą z Tobą w parze

JAKIE ZADANIA CZEKAJĄ NA CIEBIE?

  • Sprawna obsługa kanałów komunikacji z Klientem, tj. service desk

  • Przyjmowanie, analiza i rozwiązywanie reklamacji zgodnie z procedurami

  • Profesjonalna obsługa zapytań oraz dbanie o najwyższe standardy obsługi Klienta

  • Ścisła współpraca z przełożonym i pozostałymi członkami zespołu

CO OFERUJEMY?

  • pełne wdrożenie i wsparcie przyjaznego zespołu;

  • pracę w biurze w Warszawie lub zdalnie;

  • umowę zlecenie / stałe wynagrodzenie

  • pracę od poniedziałku do piątku

  • karta MultiSport, BenefitLunch, Kafeteria, opieka medyczna

  • niezbędny ekwipunek telefon, laptop i wygodne stanowisko pracy

  • świetną atmosferę i niecodzienny klimat pracy

  • rozwój w największej firmie branży fitness – to Twoje sukcesy będą decydowały o sukcesie firmy :)

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 919940188