2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Mazowieckie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Warszawa
  6. E-commerce (handel internetowy) - Włochy
Dodane 27 maja 2024

Młodszy Specjalista ds. marketingu

Lokalizacja

Warszawa, Włochy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Opis

Obowiązki:

·         planowanie i prowadzenie kampanii marketingowych firmy w oparciu o powierzone budżety (głownie online);

·         tworzenie treści i prowadzenie kanałów społecznościowych (Linkedin, YouTube, Facebook);

·         współtworzenie i promowanie angażujących treści dotyczących produktów (posty, artykuły, zdjęcia, filmy);

·         prowadzenie działań SEM/SEO i aktualizacja strony www, tworzenie dedykowanych landing page’y;

·         opracowywanie materiałów promocyjno-reklamowych (katalogi, newslettery, ulotki, broszury, itp.);

·         współtworzenie i wdrażanie kampanii oraz akcji marketingowych;

·         współpraca z grafikami i agencjami reklamowymi, drukarniami i innymi podwykonawcami;

·         bieżąca współpraca z poszczególnymi działami firmy, w szczególności ze sprzedażą i R&D;

·         śledzenie trendów rynkowych i monitorowanie działań konkurencji;

·         raportowanie i przygotowywanie analiz z rynku konkurencji w kraju i w Europie oraz prezentowanie wniosków

·         udział w realizacji działań PR dot. marki oraz budowanie pozytywnego wizerunku firmy;

Wymagania:

·         teoretyczna i praktyczna wiedza w obszarze SEM/SEO, Social Media, Digital marketing, Content marketing, e-mail marketing);

·         praktyczne doświadczenie z narzędziami e-PR i e-marketingu (Google Ads, Google Analytics, Linkedin Ads, Facebook Ads etc.);

·         komunikatywność, sumienność, systematyczność, terminowość i zaangażowanie;

·         poczucie pełnego komfortu w pracy w międzynarodowym środowisku, znajomość w stopniu zaawansowanym języka angielskiego, ale również doskonałe posługiwanie się językiem polskim;

·         umiejętność współpracy z agencjami reklamowymi, PR, drukarniami i innymi firmami zewnętrznymi;

Lokalizacja: Komitetu Obrony Robotników 45D

                    Pełny etat

                    Stabilne zatrudnienie

                    Możliwość doskonalenia umiejętności i pogłębiania wiedzy

                    Opieka medyczna

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Włochy
ID: 918062953