2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Zakupy
  5. Zakupy - Łódzkie
  6. Zakupy - Pabianice
Patrycja Kaszowska
Dodane 23 maja 2024

Młodszy Specjalista ds. danych zakupowych

Lokalizacja

Pabianice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Dołącz do lidera innowacyjnych technologii oświetlenia samochodowego! Szukamy osób na stanowisko Logistyka ds. fakturowania. Jesteś skrupulatną osobą? Analityczne myślenie jest Twoją mocną stroną? Jeśli tak, to ta oferta czeka właśnie na Twoja aplikację - nie czekaj!

oferujemy

  • pracę w międzynarodowej organizacji w godzinach biurowych
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na okres kilku miesięcy
  • możliwość zdobycia i rozwoju kompetencji w obszarze logistyki
  • atrakcyjne benefity pozapłacowe
  • kontakt z najnowocześniejszymi technologiami

zadania

  • kontrolowanie stanu zaopatrzenia firmy
  • określanie potrzeb firmy
  • zarządzanie zamówieniami i danymi w systemie
  • tworzenie i wysyłanie zamówień do dostawców
  • tworzenie raportów
  • utrzymywanie komunikacji i profesjonalnej relacje z dostawcami

oczekujemy

  • dobrej znajomości narzędzi informatycznych MS Office (Word, Excel)
  • znajomości języka angielskiego na poziomie B1
  • umiejętności logicznego i analitycznego myślenia
  • zdolności negocjacyjnych
  • mile widziana znajomość systemu SAP

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Pabianice,

Łódzkie

Łódzkie, Pabianice
ID: 915812882