2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Badania, praca w domu
  5. Badania, praca w domu - Podkarpackie
  6. Badania, praca w domu - Rzeszów
Dodane 06 maja 2024

Młodszy Serwisant ZbitaSzybka.pl Rzeszów

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Zastanawiasz się dlaczego tak intensywnie rekrutujemy? Nasz cel to 100 salonów ZbitaSzybka.pl  w Polsce. Aktualnie mamy 30 placówek w 11 miastach - wyślij CV a może i Ty dostaniesz szansę razem z nami tworzyć historię i zmieniać obliczę serwisowe w Polsce.

Praca młodszego serwisanta w ZbitaSzybka.pl to początek drogi każdej osoby, która zaczyna swoją przygodę w naszej firmie. Zaczynasz od obsługi klienta i drobnych napraw. uczysz się również interakcji w naszych Social Mediach. Gdy już jesteś samodzielnym serwisantem awansujesz na wyższe stanowiska. Praca w ZbitaSzybka.pl w dużej mierze polega na troszczeniu się o naszych klientów i budowaniu z nimi długoletnich relacji. Jeżeli od dziecka lubiłeś majsterkować i lubisz rozmawiać z ludźmi - na pewno poczujesz się u nas dobrze, a przy okazji zarobisz pieniądze. Preferujemy osoby bez żadnego doświadczenia ponieważ wolimy wykształcić Cię według naszych procedur.

Akceptujemy CV tylko w formacie PDF ze zdjęciem

Wymagania podstawowe kandydata:

Obowiązkowe

- brak doświadczenia w pracy w serwisie telefonów (najlepiej aby to była 1 praca w życiu = brak naleciałości z innych miejsc pracy);

- wiek do 23 lat (potrzebujemy czasu aby Cię wyszkolić, w 6 miesięcy nauczymy Cię tego co w 5 lat w typowym serwisie);

- uczciwość;

- uprzejmość;

- uśmiech na twarzy;

- punktualność;

- pozytywnie nastawienie do życia;

- dobra energia;

- optymizm;

- otwartość na zmiany;

- łatwa przyswajalność wiedzy;

- pasja do majsterkowania;

Mile widziane:

- miejsce zamieszkania blisko Rzeszów ul. Rejtana

- użytkownik i pasjonat urządzeń elektroniki użytkowej (smartfony, tablety, laptopy), urządzeń Apple

- łatwość w nawiązywaniu relacji;

- komunikatywność;

Podstawowy opis stanowiska pracy

- praca min. 5 dni w tygodniu min. 8h dziennie (jeżeli studiujesz dziennie to niestety na razie nie pogodzimy tego, napisz jak będziesz miał pełną dyspozycyjność)

- naprawa urządzeń mobilnych firmy Apple;

- obsługa klienta;

- dbanie o czystość miejsca pracy;

- przygotowywanie, pakowanie i nadawanie przesyłek kurierskich;

- obsługa oprogramowania serwisowo-magazynowego;

- dbanie o wizerunek firmy.

Co w zamian?

- świetna, przyjacielska, zdrowa atmosfera w pracy;

- pełne przeszkolenie;

- praca w młodym pełnym pozytywnej i dobrej energii zespole;

- czerpanie z wieloletniego know-how;

- praca w ogólnopolskim projekcie budowanym z pasją (cel 100 salonów);

- możliwość rozwoju i zbudowania swojej przyszłości zawodowej;

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 681062610