2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Warszawa
  6. Prace magazynowe - Ursus
Dodane 04 maja 2024

Młodszy Prawnik w Agencji Pracy Tymczasowej

Lokalizacja

Warszawa, Ursus

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Biuro Usług Księgowych Optima Sp. z o.o.

Outsourcing / Leasing Pracowniczy

Od 6 lat działająca na polskim rynku pracy

Miejsce pracy: Warszawa, Ursus (praca stacjonarna)

Nasze wymagania

·        wyższe wykształcenie prawnicze

·        minimum 3 lata doświadczenia

·        umiejętność rozwiązywania problemów i proponowanie rozwiązań

·        dyspozycyjność, odpowiedzialność, terminowość i dokładność

Zakres obowiązków

·        doradztwo i bieżąca opieka prawna związana z podstawową działalnością Agencji Pracy Tymczasowej oraz outsourcingiem pracowników

·        przygotowanie i opiniowanie umów związanych z działalnością spółki

·        prowadzenie bieżącego monitoringu legislacyjnego

·        bieżące doradztwo prawne dotyczące prawa pracy i prawa administracyjnego

·        doradztwo prawne przy windykacji wierzytelności

·        przygotowywanie projektów treści pism, opinii prawnych

·        reprezentowanie spółki przed sądami oraz organami administracji

·        wykonywanie innych powierzonych zadań

·        współpraca z starszym Mecenasem, wsparcie Mecenas w bieżących działaniach

Oferujemy

·        dużą samodzielność w działaniu

·        realny i bezpośredni wpływ na rozwój zarządzanego obszaru i firmy

·        pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

·        możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej

·        umowę o pracę po okresie próbnym

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Administratorem danych osobowych jest Biuro Usług Księgowych Optima Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Mszczonowskiej 33/35 w Skierniewicach. Dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia ewentualnych przyszłych rekrutacji przez Biuro Usług Księgowych Optima Sp. z o.o.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ursus
ID: 896409395