2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Pomorskie
  5. Montaż i serwis - Gdańsk
  6. Montaż i serwis - Orunia - Św. Wojciech - Lipce
Dział Kadr
Dodane 16 maja 2024

Młodszy monter sieci wodociągowej

Wynagrodzenie

5 333 - 6 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Orunia - Św. Wojciech - Lipce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Gdańskie Wodociągi S.A. jesteśmy spółką która realizuje usługę zbiorowego zaopatrzenie w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków na terenie miasta Gdańska.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MŁODSZY MONTER SIECI WODOCIĄGOWEJ

Twoje codzienne zadania:

  • Prace eksploatacyjne, remontowe i awaryjne na sieci wodociągowej

  • Naprawy i montaże uzbrojenia sieci wodociągowej

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenie min. zawodowe - mile widziane kierunki mechanik, elektryk, elektromonter, technik melioracji

  • Prawo jazdy kat. B

  • Braku przeciwskazań do pracy fizycznej

  • Doświadczenie zawodowe w branży wodno-kanalizacyjnej - mile widziane jak i w branży budowlanej

W zamian oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Wynagrodzenie wzbogacone o system premiowy

  • Przyjazny onboarding i wsparcie zespołu

  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje - inwestujemy w Twój rozwój

  • Bogaty pakiet socjalny m.in. karta Multisport, dofinansowanie biletu miesięcznego do pracy transportem publicznym, premie świąteczną i inne.

  • Opieka medyczna w Grupie Luxmed dla osób zatrudnionych na czas nieokreślony za symboliczną 1zł

  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy

Prosimy o dopisanie na aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Gdańskie Wodociągi S.A. 80-858 Gdańsk, ul. Wałowa 46, w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego.”

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Orunia - Św. Wojciech - Lipce
ID: 917095920