2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Mazowieckie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Nasielsk
Dodane 25 marca 2024

Stała praca Młodszy Mechanik / Obsługa maszyn Praca Nasielsk

Lokalizacja

Nasielsk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Producent Osprzętu Elektroinstalacyjnego ELEKTRO-PLAST Tadeusz Czachorowski Sp.j. w Nasielsk (woj. mazowieckie) Przodująca firma sektora elektrotechnicznego. Aktualnie poszukuje pracownika na stanowisko: Młodszy mechanik / Operator maszyn wtryskowych Miejsce zatrudnienia: Zakład produkcyjny ELEKTRO-PLAST - Nasielsk Wymagania:

  • wykształcenie średnie/minimum zawodowe

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • dodatkowych atutem będzie znajomość obsługi maszyn wtryskowych do tworzyw sztycznych

Opis stanowiska

  • obsługa maszyn wtryskowych i urządzeń peryferyjnych

  • odbiór i kontrola wyprodukowanych wyrobów

  • przestrzeganie procedur jakościowych i zasad BHP

  • praca 2 zmianowa 6-14; 14-22

Od kandydatów oczekujemy: • zaangażowania • pozytywnego nastawienia • chęci do działania • komunikatywności oraz umiejętności logicznego myślenia

W zakresie obowiązków osoby zatrudnionej na w/w stanowisku będzie: • obsługa maszyn wtryskowych Oferujemy: • umowa o pracę • prace w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku • ubezpieczenie grupowe Jak wygląda proces rekrutacji? * Analiza CV * Spotkanie z Rekruterem * Spotkanie z Kierownikiem * Witaj w ELEKTRO-PLAST Dołącz do zespołu EPN! Jeżeli chcesz się rozwijać i jesteś zainteresowany pracą w naszej firmie, prześlij CV zawierające: 1. Dane personalne: - Imię i nazwisko - Data urodzenia - Miejsce zamieszkania - Wykształcenie - Nr tel. 2. Doświadczenie zawodowe 3. Dodatkowe umiejętności - przebyte kursy 4. Preferencje osobiste - hobby - zainteresowania e-mailem na adres: szansa(at)elektro-plast.com.pl lub listownie: Dział Kadr "PRACA" ELEKTRO-PLAST Tadeusz Czachorowski Spółka Jawna 05-190 Nasielsk ul. Płońska 18 tel.: +48 (23) 69 33 946 Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Udzielam zgody Administratorowi Danych - ELEKTRO-PLAST Tadeusz Czachorowski Sp.j. z siedziba w Nasielsk 05-190, ul.Płonska 18 na przetwarzanie moich danych osobowych ujawnionych w dokumentach rekrutacyjnych na potrzeby prowadzenia procesu rekrutacji. Mam świadomość, że bez mojej wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych oraz że przysługuje mi prawo dostępu do treści danych oraz możliwość ich poprawiania. Zgody udzielam dobrowolnie".

Lokalizacja

Nasielsk,

Mazowieckie

Mazowieckie, Nasielsk
ID: 616213074