2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Śląskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Dąbrowa Górnicza
Dodane 08 maja 2024

Młodszy Elektronik _Dąbrowa Górnicza

Wynagrodzenie

4 300 - 5 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Do naszego Działu Konstrukcyjno - Projektowego prowadzimy rekrutacje na stanowisko

Młodszego Elektronika

Wymagania :

  • Lutowanie lutownicą kolbową (poziom średniozaawansowany )

  • Lutowanie hotairem (poziom średniozaawansowany)

  • Znajomość normy IEC 60335:1

  • Znajomość systemu Linux (podstawy )

  • Znajomość Pythona (podstawy )

  • Znajomość C++ (poziom średni )

  • Znajomość podstaw elektrotechniki (poziom wysoki)

  • Znajomość EMC (poziom średni )

  • Znajomość protokołu MODBUS (podstawowy)

  • Umiejętność czytania i tworzenia dokumentacji technicznej elektrycznej (poziom średniozaawansowany)

  • Umiejętność czytania i tworzenia rys. tech. (podstawowy)

  • Znajomość systemu kontroli wersji Git (poziom średni )

  • Znajomość MS Office (poziom średniozaawansowany)

  • Uprawnienia SEP

  • Angielski B1

  • Posługiwanie się oscyloskopem (podstawy)

  • Protokół I2C (podstawy)

  • Protokół UART (poziom średniozaawansowany)

  • Dokładność

  • Precyzja

  • Kreatywność

  • Wysoka kultura osobista .

Zakres obowiązków :

- Lutowanie układów elektronicznych i przewodów

- Wgrywanie programów do płytek PCB

- Testowanie  aplikacji dedykowanych pod urządzenia grzewcze – zmiana parametrów pracy ,tworzenie prostych dokumentacji z przeprowadzonych testów .

-  Weryfikacja poprawności działania zmontowanego układu elektronicznego i jego oprogramowania

- Raportowanie postępów prac do przełożonego

- Proste prace monterskie

Oferujemy :

Pracę w młodym i dynamicznym interdyscyplinarnym Zespole Pracowników w firmie z 25 doświadczeniem w produkcji urządzeń grzewczych.

  • umowę o pracę

Mile widziani absolwenci Techników Elektronicznych oraz Studenci kierunków technicznych

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w odpowiedzi na ogłoszenie .

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami .

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza,

Śląskie

Śląskie, Dąbrowa Górnicza
ID: 916853789