2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Mazowieckie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Warszawa
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Praga-Południe
Dodane 06 maja 2024

Młodszy/a specjalista/ka ds. telefonicznej obsługi klienta Call Center

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Południe

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Szukasz nowych wyzwań? Masz dosyć pracy, gdzie trzeba dzwonić do osób które nie chcą z Tobą rozmawiać? Znudziła Cię monotonność pracy? Jesteś we właściwym miejscu!

U nas rozmawiasz z osobami, które potrzebują właśnie Ciebie! Dołącz do nas już dziś! Gwarantujemy Ci miłą atmosferę, oraz pracę dla znanych marek jak Bolt, FreeNow, Glovo, Uber oraz Wolt!

W związku z bardzo dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy osoby na stanowisko - Młodszy specjalista / Młodsza specjalistka ds. telefonicznej obsługi klienta w Call Center

Szukamy osoby pozytywnej, nastawionej na rozwój zawodowy. Osoby otwartej na nowe wyzwania, która myśli nieszablonowo! Czyli Ciebie! Nie zastanawiaj się tylko przedstaw się nam!

Wymagania:

Nawiązywanie i utrzymywanie długofalowych dobrych relacji z klientami.

Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie w realizację powierzonych zadań.

Otwartość do pracy w dynamicznym, międzynarodowym środowisku.

Znajomość jęz. Angielskiego - w stopniu B1.

Znajomość języka Rus/ Ukr będzie dodatkowym atutem.

Obowiązki:

Obsługa połączeń przychodzących i wychodzących, wyłącznie osób zainteresowanych współpracą.

Rozpoznawanie i określanie potrzeb klientów oraz doradztwo w zakresie dostępnych rozwiązań. Bieżący kontakt z partnerami zewnętrznymi w kwestii świadczonych usług.

Ścisła współpraca z działami legalizacji, licencji, floty, księgowości.

Codzienna praca z Klientami obcojęzycznymi.

O nas:

W Eternis pomagamy ludziom lepiej pracować na aplikacjach takich jak Bolt, Bolt Food, FREENOW, Glovo, Uber, Uber Eats, Wolt i innych, które są liderami transformacji mobilności oraz usług dostawczych w polskich miastach. Poprzez nasze działania, pomagamy ludziom szukającym elastycznych form pracy. Oferujemy im nowe możliwości kształtowania własnych zarobków i ustalania godzin i warunków pracy. Jako niekwestionowany lider na polskim rynku, rozliczamy tygodniowo 10 000 kierowców i kurierów w całej Polsce, zarządzamy flotą ponad 6 000 samochodów i świadczymy usługi w ponad 6 językach.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Południe
ID: 916466623