2. Praca
  3. HR
  4. Rekrutacja
  5. Rekrutacja - Mazowieckie
  6. Rekrutacja - Warszawa
  7. Rekrutacja - Praga-Południe
Dodane 22 maja 2024

Młodszy/a Specjalista/ka ds. HR

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Południe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Poznaj SIXT Polska

SIXT jest liderem światowego rynku rent a car i obecnie posiada ponad 2 000 oddziałów w 105 krajach. Firma powstała w 1912 roku w Niemczech, a Polsce działa od ponad 20 lat. Operatorem licencji SIXT na Polskę jest firma Eurorent Sp. z o.o.

SIXT Polska dostarcza klientom kompleksową usługę wynajmu samochodów na najwyższym poziomie, zarówno w zakresie wynajmu krótko i długoterminowego, samochodów na abonament, a także limousine service, czyli pojazdu z kierowcą. W portfolio SIXT znajduje się szeroki wybór samochodów znanych marek od klasy ekonomicznej po premium.

Miejsce pracy: Warszawa, Saska Kępa

Zakres obowiązków

  • prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska juniorskie

  • wsparcie procesów kadrowo - płacowych pod okiem specjalisty

  • przygotowanie i prowadzenie dokumentacji kadrowej zgodnie z obowiązującymi przepisami

  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów kadrowych i komunikację w firmie

  • wprowadzanie danych do systemu kadrowo płacowego Enova

  • administrowanie systemami benefitów Multisport, EnelMed, eTutor

  • wsparcie zespołu w codziennych zadaniach

Wymagania

  • komunikatywność, optymizm oraz dbałość o relacje pracownicze

  • min. 2-letnie doświadczenie w obszarze HR oraz chęć dalszego rozwoju

  • znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz ustawy o zasiłkach

  • praktyczna znajomość rozliczania czasu pracy

  • praktyczna znajomość programu Excel

  • bardzo dobra organizacja pracy oraz chęć rozwoju w zakresie HR

  • odpowiedzialność i systematyczność wykonywanych zadań

  • poczucie humoru – niezbędne :)

  • znajomość programu Enova - mile widziana

Oferujemy

  • pełna wyzwań praca w rozwijającej się firmie

  • merytoryczne wsparcie ekspertów w dziedzinie HR

  • rozwój poprzez ambitne, nieszablonowe zadania i autonomię działania

  • wykorzystywanie swoich kompetencji w praktyce

  • przyjazna, oparta na partnerstwie atmosfera pracy

  • wyjścia integracyjne

  • pakiet medyczny

  • możliwość pracy hybrydowej

  • zajęcia z języka angielskiego na platformie e-learningowej

  • najem pracowniczy samochodów na atrakcyjnych warunkach

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Południe
ID: 856981859