2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Mazowieckie
  6. Księgowość - Warszawa
  7. Księgowość - Wesoła
Dodane 24 kwietnia 2024

Młodsza Księgowa/Młodszy Księgowy

Lokalizacja

Warszawa, Wesoła

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma zajmująca się projektowaniem i obsługą wydarzeń, targów i koncertów realizująca projekty takie

jak Voice of Poland czy Taniec z Gwiazdami w Polsce ale i  za granicą, poszukuje zaangażowanej,

ambitnej osoby do działu księgowego na stanowisko Młodsza Księgowa/Księgowy

Nasza firma to idealne miejsce dla osób ceniących rodzinną atmosferę, łatwy i bezpośredni kontakt z

przełożonymi. Pracujemy przy ciekawych, międzynarodowych projektach, w przyjemnym i

niekorporacyjnym środowisku.

Zakres obowiązków:

 Wprowadzanie dokumentów do systemu finansowo-księgowego

 Wystawianie faktur sprzedaży

 Księgowanie wyciągów bankowych

 Weryfikacja i uzgadnianie rozrachunków

 Udział w procesie zamknięcia miesiąca

 Wykonywanie zleconych raportów i zestawień

 Potwierdzanie i uzgadnianie sald

Wymagania:

 Min. roczne doświadczenie pracy w księgowości

 Obsługa pakietu Office (ze szczególnym uwzględnieniem excel)

 Zaangażowanie i proaktywne podejście do codziennej pracy

Mile widziane:

 Znajomość zagadnień kadrowo-płacowych

 Znajomość programu do księgowania Wapro Fakir, Saldeo

 Znajomość MS Office: Word, Excel

 Mile widziana znajomość środowiska Google Docs

Oferujemy:

 stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

 bezpośrednie wsparcie Głównej Księgowej i i zespołu,

 Możliwość zdobycia doświadczenia oraz nabycia umiejętności praktycznych

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wesoła
ID: 914227399