2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Dolnośląskie
  6. Księgowość - Wrocław
  7. Księgowość - Stare Miasto
Dodane 06 maja 2024

Młodsza Księgowa

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Biuro Rachunkowe w centrum miasta (ul. Braniborska) zatrudni młodszą księgową.

Obowiązki:

·    ewidencja zdarzeń gospodarczych w księdze handlowej,

·    naliczanie płac,

·    prowadzenie akt osobowych,

·    kontakt z klientem,

·    wsparcie zespołu księgowego w bieżących obowiązkach.

Oferujemy:

·      zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

·      praca w godzinach : 8.00 - 16.00 poniedziałek - piątek

Oczekujemy:

·      doświadczenia na podobnym stanowisku,

·    mile widziana znajomość programu Comarch Optima,

·      zaangażowania oraz samodzielności.

Prosimy o przesyłanie CV z poniżej dopisaną klauzulą wraz z listem motywacyjnym za pośrednictwem portalu OLX .

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym CV dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie danych Osobowych (Dz.U.Nr. 133 poz.883).”

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 916437275