2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Łódzkie
  6. Utrzymanie ruchu - Łódź
  7. Utrzymanie ruchu - Bałuty
Grupa ERBUD
Dodane 27 maja 2024

Mistrz- utrzymanie ruchu na obiektach energetycznych

Lokalizacja

Łódź, Bałuty

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

MISTRZ - utrzymanie ruchu na obiektach energetycznych

Opis stanowiska:

·        Organizowanie pracy podległych zespołów montażowych w branży mechanicznej

·        (prace związane z demontażami, regeneracją i montażami urządzeń na terenie elektrociepłowni, w tym kotłowni, maszynowni oraz urządzeń pomocniczych)

·        Raportowanie czasu pracy zespołu

·        Dbanie o jakość i bezpieczeństwo wykonywanych prac

Wymagania:

·        Wykształcenie wyższe techniczne o kierunku mechanicznym lub energetycznym, ewentualnie średnie techniczne

·        Minimum 3 - letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w energetyce (elektrownia lub elektrociepłownia)

·        Uprawnienia eksploatacyjne E i D

·        Odpowiedzialność

·        Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

·        umowę o pracę na pełny etat

·        wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i wiedzy

·        pracę na jedną zmianę (6.00 – 14.00)

·        płatne nadgodziny

·        możliwość zwiększenia wynagrodzenia na kontraktach poza firmą

·        zatrudnienie w stabilnej firmie

·        miłą atmosferę pracy

·        system premiowy dla pracowników zależny od zaangażowania

·        możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia

·        bonusy świąteczne, także dla dzieci

·        ubezpieczenie grupowe, pakiety medyczne, pakiety sportowe

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Bałuty
ID: 916483992