2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Opolskie
  6. Utrzymanie ruchu - Trzebina
Dodane 15 maja 2024

Mistrz Utrzymania Ruchu

Wynagrodzenie

8 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Trzebina

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Miejsce pracy : Kopalnia Trzebina

Płaca : 8 000 PLN do 10 000 PLN brutto

Zakres obowiązków :

  • nadzorowanie procesu produkcji pod kontem niezawodności infrastruktury

  • nadzór nad utrzymaniem odpowiedniego stanu technicznego sprzętu, maszyn i instalacji

  • planowanie harmonogramów przeglądów i konserwacji

  • zapewnienie ciągłości dokumentacji maszyn i urządzeń

  • dbanie o jakość procesów poprzez wprowadzanie lepszych rozwiązań i optymalizacji

  • analiza przyczyn awarii oraz kontrola wykonania ich napraw

  • współpraca z podmiotami zewnętrznymi (np. serwisantami)

  • współpraca z pozostałymi działami firmy

  • dbanie o przestrzeganie przepisów z zakresu BHP

    Wymagania :

  • wykształcenie minimum średnie, mile widziane techniczne

  • znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office

  • doświadczenie w zakresie pracy w zespole

  • doświadczenie na podobnym stanowisku min 2 lata

  • umiejętność pracy pod presją czasową

  • komunikatywność, zaangażowanie, systematyczność

  • prawo jazdy min kat. B

  • uprawnienia budowlane, energetyczne itp. mile widziane

    Oferujemy :

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjny system wynagrodzeń

    CV prosimy składać na adres mailowy firmy.

Lokalizacja

Trzebina,

Opolskie

Opolskie, Trzebina
ID: 918501845