2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Śląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Dąbrowa Górnicza
Dodane 19 maja 2024

Menedżer Zespołu Sprzedażowego

Wynagrodzenie

5 000 - 25 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalnaZapraszamy seniorówPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Zostań Menedżerem-Doradcą Ubezpieczeniowym pod dobrymi skrzydłami .

Płaca pierwsze 6 miesięcy 50*******00 zł -mies. brutto +prowizja +premia wynagrodzenie

Lokalizacja; Dąbrowa Górnicza Sosnowiec ,Katowice .Jaworzno ,Będzin ,Czeladź, Siemianowice Śląskie, Tychy, Mysłowice, Zabrze,

Opis stanowiska

Co robimy? Oferujemy naszym klientom , dopasowane do ich oczekiwań zabezpieczenia finansowe dla nich oraz ich rodzin współwłaścicieli firm ,tworzymy ochronę dla pracowników firm w trudnych losowych sytuacjach życiowych.

Jeśli więc chcesz działać na własnych zasadach, w mocno rozwijającej się branży ubezpieczeniowej , zdobywać doświadczenie i stworzyć zespół najlepszych Doradców Ubezpieczeniowych, aplikuj do nas!

Jeżeli:

przygotowywanie oferty i przedstawienie jej u klienta to dla Ciebie bułka z masłem,

jesteś mistrzem negocjacji

nie boisz się wyzwań ,chcesz realizować swoje marzenia ,

to jesteś dokładnie tą osobą, której szukamy!

Liczymy na to, że potrafisz:

dobrze organizować pracę sobie i innym.

Korzyści pracy w naszym zespole:

całkowity wpływ na formę oferty – stworzysz ją tak, abyś mógł nią efektywnie moderować i skutecznie sprzedawać, uczyć swoich Doradców Ubezpieczeniowych

pełne wsparcie w przygotowaniu ofert i podczas spotkań ,

narzędzia, jakich potrzebujesz, abyś nie tracił czasu na oczywiste sprawy,

współpraca w formie umowy B2B z dobrą podstawą i motywującą prowizją, premią

w siedzibie firmy , w fajnym miejscu,

dostęp do unikalnej wiedzy

  • udział w szkoleniach i konferencjach branżowych – jesteśmy uczestnikami i prelegentami prestiżowych wydarzeń w branży,

  • Czujesz, że to praca dla Ciebie? Zapraszamy!

"Jeśli nie zadbasz o realizacje własnych marzeń ,ktoś inny zatrudni cię do spełniania swoich"

Oczekuję,

Minimum średnie wykształcenie,

Zaświadczenie o nie karalności ,

Poznajmy się Chętnie porozmawiam z tobą o ewentualnej współpracy .

Zainteresowany/a Aplikuj, Poznajmy się .

Informuję ,ze skontaktuje się z wybranymi kandydatami posiadającymi wykształcenie minimum, średnie oraz prawo jazdy kat.B

Na CV proszę o załączenie klauzuli;

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Państwa Firmę danych osobowych zawartych w moim CV dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu "

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza,

Śląskie

Śląskie, Dąbrowa Górnicza
ID: 781720551