2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Dolnośląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Wrocław
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Krzyki
Dodane 21 maja 2024

Menedżer sprzedaży

Wynagrodzenie

27,70 - 28,10 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyRekrutacja online

Pastry Chef Poland Sp. z o.o. zaprasza do swojego młodego i ambicyjnego zespołu, menedżera działu sprzedaż. Praca od zaraz.

Miejsce pracy: Wrocław-Krzyki

Wymagania:

Doświadczenie nie jest wymagane.

Komunikatywność i odpowiedzialność.

Język polski na poziomie komunikatywnym.

Język ukraiński-rosyjski na poziomie komunikatywnym.

Warunki pracy:

Wygodne biuro.

Przyjazny zespół.

Harmonogram pracy: pon.- pn. 10:00-16:00

Obowiązki: Komunikacja z klientami, przyjmowanie zamówień, formowanie i wspieranie umów.

Jesteś zainteresowany ofertą, zadzwoń pod numer +48*******48

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 880736296