2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Wielkopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Piła
Dodane 26 kwietnia 2024

Menedżer ds. eksportu (Handlowiec działu eksportu)

Lokalizacja

Piła

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

TERMETAL PIOTR GLANER Sp. k.

zatrudni pracownika na stanowisko

Menedżer ds. eksportu

Miejsce pracy: Piła

Zadania:

·        przyjmowanie zapytań ofertowych,

·        formułowanie i przedstawianie klientom ofert handlowych,

·        śledzenie „losu” złożonych ofert i ewentualne renegocjacja warunków,

·        aktywne wyszukiwanie nowych kontrahentów,

·        ocena wiarygodności nowego kontrahenta – poprzez wizyty, analizę dokumentacji,

·        utrzymywanie stałych kontaktów z klientami,

·        przekazywanie do pionu produkcyjnego uzgodnień z klientami,

·        wprowadzanie zamówień do systemu produkcyjnego,

·        sporządzanie tygodniowych raportów statystycznych, sprzedażowych i

rozliczeniowych, zgodnie z bieżącymi potrzebami firmy,

·        monitorowanie spływu należności.

Wymagania:

·        biegła znajomość języka angielskiego i polskiego, umożliwiająca swobodną

komunikację biznesową – warunek konieczny,

·        praktyka na podobnym stanowisku,

·        znajomość rynku branży stalowej i budowlanej,

·        umiejętność czytania rysunku technicznego,

·        umiejętność samodzielnej pracy i konsekwencja w osiąganiu wyznaczonych celów,

·        umiejętność obsługi komputera, znajomość aplikacji Office itp.

·        znajomość technik sprzedaży oraz zasad negocjacji,

·        prawo jazdy kat. B,

·        znajomość drugiego języka obcego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

·        zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat, w stabilnej i rozwijającej się firmie,

·        możliwość rozwoju i awansu zawodowego,

·        duży wachlarz uzupełniających szkoleń specjalistycznych,

·        atrakcyjne wynagrodzenie,

·        dodatkowe nagradzanie innowacyjności i pomysłowości pracownika,

·        atrakcyjny pakiet ubezpieczenia na życie,

·        nagrody jubileuszowe za długoletnią pracę w firmie,

·        świadczenia socjalne (np. karty podarunkowe w okresie świątecznym)

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w mojej aplikacji, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji, prowadzonych przez Termetal Piotr Glaner sp.k z siedzibą w Pile, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) oraz zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000).

Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Termetal Piotr Glaner Sp.k. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Lokalizacja

Piła,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Piła
ID: 698465837