2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Wielkopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Murowana Goślina
Ernest
Dodane 30 maja 2024

MENADŻER DS. TECHNICZNYCH branża motoryzacyjna

Lokalizacja

Murowana Goślina

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Jan Zaręba sp. z o.o. istnieje od 1982 roku. Od samego początku swojej działalności firma specjalizuje się w wykonywaniu napraw pojazdów ciężarowych, przyczep i naczep, ze szczególnym uwzględnieniem napraw i przygotowania do odbioru przez Transportowy Dozór Techniczny cystern do transportu towarów niebezpiecznych wg ADR. Ponadto wykonujemy badania, naprawy i modernizacje urządzeń do podawania pod ciśnieniem płynnej mieszanki betonowej zamontowanych na pojazdach samochodowych.

Aktualnie rekrutujemy na stanowisko:

Menadżer ds. technicznych (branża motoryzacyjna - pojazdy ciężarowe)

Miejsce pracy: Murowana Goślina ok. 700 m od stacji kolejowej PKP

Region: okolice Poznania

Opis stanowiska:

  • Działania zmierzające do pozyskiwanie nowych Klientów / utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi Klientami Firmy

  • Prowadzenie rozmów oraz korespondencji z Klientem w tym przygotowywanie ofert i wycen, negocjacje oraz budowanie długofalowych relacji z Klientem

  • Nadzór nad przygotowaniem urządzeń zabudowanych na pojazdach do badań przeprowadzonych przez Inspektorów dozoru technicznego

  • Przygotowanie dokumentów niezbędnych do odbioru urządzeń zabudowanych na pojazdach przez Inspektorów dozoru technicznego

  • Udział w odbiorach prowadzonych przez Dozór technicznych urządzeń zabudowanych na pojazdach

  • Sporządzanie/Kompletowanie dokumentacji technicznych urządzeń

  • Dbanie o kompleksowe i terminowe wykonywanie usług

  • Współpraca z kadrą firmy w zakresie realizacji przyjętego zlecenia klienta

  • Prowadzenie rejestru/bazy danych klientów oraz serwisowanych urządzeń

  • Przygotowanie danych i informacji dla potrzeb analiz, planowania i sprawozdawczości

  • Reprezentowanie Spółki na zewnątrz

  • W razie istotnej potrzeby, na polecenie bezpośredniego przełożonego wykonywanie dodatkowych czynności nie wymienionych wyżej, a mieszczących się w ramach posiadanych kwalifikacji i przygotowania zawodowego.

Wymagane kompetencje:

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Umiejętność czytania i przygotowywania dokumentacji technicznej

  • Podstawowa umiejętność czytania schematów hydraulicznych, pneumatycznych, elektrycznych w zakresie zabudów pojazdów ciężarowych

  • Podstawowa wiedza na temat działania  układów hydrauliki i pneumatyki w zabudowach pojazdów ciężarowych

  • Obsługa komputera: pakiet MS Office

  • Dobra organizacja pracy, dokładność, terminowość, komunikatywność

Oferujemy:

  • Stałą i ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej i stale rozwijającej się

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę (stała pensja + premia)

  • Stałość w terminach wypłat wynagrodzeń

  • Stały rozwój zawodowy

  • Regularne szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Pracę w systemie jednozmianowym w godz. 7:00-15:00

Lokalizacja

Murowana Goślina,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Murowana Goślina
ID: 917087446