2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Dolnośląskie
  6. Utrzymanie ruchu - Wrocław
  7. Utrzymanie ruchu - Śródmieście
Dodane 25 kwietnia 2024

Mechatronik Utrzymania Ruchu - darmowe dojazdy - szanse rozwoju

Wynagrodzenie

7 600 - 8 840 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Szukasz pracy, która da Ci satysfakcję, stabilność i rozwój? Dołącz do naszego zespołu!

Zostań MECHANIKIEM, ELEKTRYKIEM lub AUTOMATYKIEM w jednym z najnowocześniejszych zakładów motoryzacyjnych w Europie i zmieniaj świat na lepsze!

Jeśli lubisz wyzwania techniczne i chcesz pracować z najlepszymi? Jeśli chcesz być częścią firmy, która dba o środowisko i społeczeństwo? To ta oferta jest dla Ciebie!

Nasz zakład w Jelcz Laskowicach to jeden z najnowocześniejszych i najbardziej ekologicznych w Europie. Tutaj produkujemy silniki dla samochodów naszej marki, które spełniają najwyższe standardy jakości i efektywności.

Zapewniamy transport pracowniczy z Wrocławia i wielu innych miejscowości.

PRACOWNIKA UTRZYMANIA RUCHU - MECHATRONIK (dział odlewnia, dział siników)

Twoje przyszłe zadania:

  • Wsparcie procesu produkcyjnego poprzez zapewnienie bezpiecznego i sprawnego funkcjonowania maszyn i urządzeń

  • Realizacja planu przeglądów i remontów maszyn

  • Rozwiązywanie bieżących problemów technicznych

  • Analiza przyczyn awarii i wdrażanie środków zapobiegających ich powstawanie

  • Wdrażanie działań optymalizujących pracę i funkcjonowanie maszyn

  • Wdrażanie nowych maszyn do procesu produkcyjnego

Co przyniesie Ci sukces, aby do nas dołączyć?

  • podstawowa wiedza techniczna z zakresu mechatroniki, automatyki, elektryki, mechaniki, hydrauliki oraz pneumatyki

  • umiejętność czytania rysunku technicznego oraz schematów elektrycznych

  • wykształcenie min. zawodowe kierunkowe - mechatronik, automatyk, elektronik, budowa maszyn

  • znajomość budowy maszyn (CNC) lub/i robotów przemysłowych

  • umiejętność rozwiązywania problemów technicznych w powyższych obszarach

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej

  • mile widziane są uprawnienia SEP (eksploatacyjne) elektroenergetyczne powyżej 1kV, energetyczne i gazowe

Co zyskasz, pracując z nami?

  • stabilne zatrudnienie w dobrze zorganizowanej firmie u najlepszego pracodawcy w regionie. Domyślamy się, jak frustrujący jest bałagan i zła organizacja. Szanujemy pracę profesjonalistów i tworzymy dla nich doskonale zorganizowane środowisko pracy.

  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do Twoich umiejętności i doświadczenia. Nasze wynagrodzenia podnosimy co rok!

  • możliwość wykorzystywania i rozwijania wiedzy oraz zdobytego doświadczenia. Nie tracisz czasu i energii na niepotrzebne problemy. Cenimy Twój czas i umiejętności

  • perspektywę rozwoju. Oferuje liczne szkolenia i kursy branżowe. Wdrażamy nowe technologie, a nasz zakład stale się modernizuje. Z nami nie będziesz stać w miejscu.

  • pakiet super benefitów, z których skorzystasz Ty i Twoi bliscy, m.in.: bezpłatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, kartę MultiSport, dofinansowanie do wakacji, leasing samochodu na preferencyjnych warunkach, platformę benefitową.

  • dostęp do dofinansowanej stołówki

  • gwarantowany transport pracowniczy z wybranych miejscowości

Jak się do nas zgłosić?

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, prześlij nam swoje CV za pomocą przycisku Aplikuj.

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 3 dni i zaprosimy do telefonicznej rozmowy kwalifikacyjnej. Nie zwlekaj, czekamy na Ciebie!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Śródmieście
ID: 904373785