2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Śląskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Gliwice
  7. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Łabędy
Dodane 21 maja 2024

Mechanik serwisu pojazdów kolejowych

Lokalizacja

Gliwice, Łabędy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Firma z branży kolejowej poszukuje pracownika na stanowisko mechanika serwisu pojazdów kolejowych.

Oferujemy:

-pracę na pełen etat

-2 zmianowy system pracy

-możliwość podnoszenia kwalifikacji, kursy/szkolenia

-stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Zakres obowiązków:

-wykonywanie napraw i przeglądów lokomotyw

-wykonywanie napraw, regeneracji i konserwacji części, zespołów i podzespołów lokomotyw

-organizowanie pracy w sposób zapewniający prawidłową i terminową realizację zadań

-dostarczanie i odbiór zamówionych części

-przyjmowanie lokomotyw do przeglądu lub naprawy oraz sporządzenia kart przyjęcia

-wykonywanie mobilnych napraw lokomotyw

Wymagania:

-min. rok doświadczenia

-wykształcenie min. zawodowe

-prawo jazdy kat. b

-mile widziane uprawnienia dodatkowe (spawacz, uprawnienia kolejowe)

-umiejętność pracy w zespole, zdolności organizacyjne

-ogólna wiedza z zakresu mechaniki oraz budowy lokomotyw

Zapraszamy do aplikowania. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Łabędy
ID: 919860499