2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Małopolskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Kraków
  7. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Bronowice
Dział Rekrutacji
Dodane 29 maja 2024

Mechanik Samochodowy Nissan Japan Motors

Lokalizacja

Kraków, Bronowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe dokonywanie napraw mechanicznych samochodów osobowych marki Nissan

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku mechanika samochodowego

  • Dokładność, zaangażowanie w działaniu

  • Czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Zatrudniamy naszych Pracowników w oparciu o stabilną umowę o pracę

  • Zapewniamy wynagrodzenie podstawowe oraz jasny system premiowy uzależniony od wyników pracy

  • Zapewniamy wszelkie niezbędne narzędzia pracy

  • Zapewniamy naszym Pracownikom oraz Ich Rodzinom różnorodne benefity pozapłacowe (opiekę medyczną LuxMed, dofinansowane karty Benefit MultiSport i inne)

  • Oferujemy pełną wyzwań pracę u lidera rynku w branży motoryzacyjnej

  • Pracujemy partnersko, cenimy sobie bardzo dobrą atmosferę pracy oraz wsparcie ze strony współpracowników

  • Dla naszych Pracowników oferujemy zniżki na usługi i produkt Holdingu 1

  • Organizujemy różnego rodzaju programy i konkursy pracownicze promujące zdrowy tryb życia

  • Ponadto dofinansowujemy własne pomysły Pracowników na inicjatywy społeczne realizowane poza godzinami pracy

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bronowice
ID: 899432566