2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Dolnośląskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Wrocław
  7. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Krzyki
Dział rekrutacji
Dodane 24 kwietnia 2024

Mechanik Samochodowy Ford

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

OPIS

DF Grupa PGD - Ford

Na pewno nas znasz. Zmieniamy motoryzację.

Grupa PGD to dynamicznie rozwijająca się firma z branży motoryzacyjnej. Pracujemy na najwyższych standardach, dobrych praktykach handlowych, jak i wieloletnim doświadczeniu Grupy PGD.

Na co dzień, niezależnie od marki i rynku ułatwiamy ludziom życie. W pracy i po pracy jesteśmy #PozytywnieZaangażowani.

Lokalizacja: Wrocław, ul. Bardzka 1

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie napraw mechanicznych samochodów osobowych marki Ford

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku Mechanika

  • Chęć rozwoju w obszarze mechaniki

  • Czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie

  • Wszelkie niezbędne narzędzia pracy

  • Bezpłatną opiekę medyczną w Centrach Medycznych Luxmed dla Pracownika z możliwością rozszerzenia pakietu na członków Rodziny

  • Dofinansowane karty Benefit MultiSport

  • Bezpłatną naukę języka angielskiego i/lub niemieckiego z platformą eTutor

  • Zniżki na produkty i usługi Holding1

  • Programy i konkursy pracownicze promujące zdrowy tryb życia

  • Pracę na najwyższych standardach

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 909121812