2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Łódzkie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Łódź
  7. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Bałuty
Dodane 20 maja 2024

Mechanik Samochodowy

Lokalizacja

Łódź, Bałuty

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Grupa Zimny , serwis mechaniczny w lokalizacji Łódź , Brzezińska 17 , zatrudni pracownika na stanowisko Mechanik Samochodowy.

Grupa Zimny posiada 50 letnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej. Dzięki dobrej współpracy i systemów motywacyjnych oraz rodzinnej atmosferze , wielu pracowników naszej firmy może pochwalić się ponad 20 letnim stażem pracy. Jeżeli szukasz stabilności i satysfakcji z wykonywanej pracy zapraszamy do naszego zespołu.

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie napraw i konserwacji samochodów mechanicznych

  • Diagnozowanie usterek i problemów technicznych

  • Naprawa silników, układów wydechowych, układów hamulcowych, układów kierowniczych, układów zawieszenia, układów elektrycznych itp.

  • Wymiana zużytych części na nowe

  • Utrzymanie i serwisowanie sprzętu i narzędzi stosowanych w mechanice samochodowej

  • Monitorowanie stanu technicznego pojazdów i wykonywanie niezbędnych testów diagnostycznych

  • Współpraca z innymi mechanikami i pracownikami warsztatu samochodowego

  • Obsługa i konserwacja urządzeń i maszyn warsztatowych

  • Przygotowywanie raportów i dokumentacji związanej z przeprowadzonymi naprawami

  • Ścisłe przestrzeganie procedur i wytycznych dotyczących bezpieczeństwa i ochrony środowiska

  • Prowadzenie bieżącego magazynu części zamiennych oraz materiałów eksploatacyjnych

  • Udzielanie klientom porad dotyczących eksploatacji i konserwacji pojazdów

  • Wykonywanie okresowych przeglądów technicznych i testów wydajnościowych pojazdów

  • Prowadzenie rzetelnej kalkulacji kosztów napraw i zamówień części zamiennych

  • Uczestnictwo w szkoleniach i podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie: minimum zasadnicze zawodowe techniczne, preferowane średnie lub wyższe techniczne

  • Doświadczenie zawodowe w roli mechanika samochodowego, preferowane min. 2 lata

  • Znajomość mechaniki pojazdowej, układu napędowego, silników, układu hamulcowego, układu chłodzenia itp.

  • Umiejętność diagnozowania usterek i naprawy samochodów różnych marek

  • Znajomość obsługi i korzystania z narzędzi warsztatowych

  • Umiejętność czytania schematów i dokumentacji technicznej

  • Znajomość standardów bezpieczeństwa i higieny pracy

  • Umiejętność czytania i interpretacji kodów błędów oraz korzystania z urządzeń diagnostycznych

  • Zdolność do samodzielnej pracy i podejmowania decyzji

  • Umiejętność efektywnej organizacji czasu pracy podczas wykonywania różnorodnych zadań

  • Dbałość o szczegóły i precyzję w wykonywaniu napraw

  • Komunikatywność i umiejętność współpracy z klientem w celu ustalenia diagnozy i informowania o kosztach naprawy

  • Gotowość do dokształcania się w zakresie nowych technologii i rozwiązań stosowanych w motoryzacji

  • Umiejętność zachowania poufności i dyskrecji wobec klientów

  • Umiejętność pracy w zespole i współpracy z innymi mechanikami

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w renomowanej firmie

  • Pracę w młodym i profesjonalnym zespole

  • Szkolenia oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Umowę o pracę

  • Stabilne warunki zatrudnienia

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Bałuty
ID: 897671674