2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Kujawsko-pomorskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Rypin
Dodane Dzisiaj o 10:35

Mechanik Samochodów Ciężarowych - Diebel Kassel

Lokalizacja

Rypin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Wraz z kolegami dokonujesz bieżących prac związanych z konserwacją i naprawą pojazdów należących do naszej floty [530 ciężarówek i 530 przyczep],

  • Z zespołem przyczyniacie się do funkcjonowania całego warsztatu,

  • Gdy kolega potrzebuje Twojej pomocy – pomagasz mu. To samo czyni on dla Ciebie,

  • Dokonujesz biezacych napraw i planowych przegladow naszych kontenerow wymiennych BDF

Twoje kwalifikacje

  • Posiadasz ukończone wykształcenie techniczne ze szczególnym uwzględnieniem pojazdów użytkowych [np. mechanik samochodowy, mechanik maszyn rolniczych, blacharz, spawacz],

  • Masz pra­wo jaz­dy ka­te­go­rii B,

  • Potrafisz spawać,

  • Chętnie się uczysz oraz dzielisz swoją wiedzą z kolegami,

  • Masz chęć oraz silną wolę szybkiego nauczenia sie języka niemieckiego,

  • Lubisz współpracować z ludźmi różnych nardowości. Jeśli język polski jest twoim językiem ojczystym, nie wahaj się! Dołącz do nas!

To oferujemy

  • Masz szansę na otrzymanie naprawdę solidnego wynagrodzenia.

  • Do trzech miesięcy zapewniamy ci zakwaterowanie i pomagamy w znalezieniu mieszkania.

  • Twoje przygotowanie do wykonywania pracy będzie trwało tak długo, aż poczujesz się pewnie.

  • Otrzymasz fachowe szkolenie jak również szkolenia dokształcające, odpowiednie do twojej osobowości.

  • Twoi koledzy są wspaniałymi ludźmi: niezawodni, odpowiedzialni, gotowi dać z siebie wszystko, potrafiący pracować w zespole.

  • Otrzymasz pomoc w formalnościach związanych z Kindergeld / 250 € miesięcznie na dziecko.

  • Po sześciu miesiącach pracy u nas otrzymasz firmowego smartfona.

Jesteś zainteresowany? Aplikuj poprzez nasz formularz rekrutacyjny lub napisz do nas maila lub zadzwoń: +49 561 500 29 147

Lokalizacja

Rypin,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Rypin
ID: 912138533