2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Łódzkie
  5. Praca za granicą - Piotrków Trybunalski
Dodane 12 maja 2024

Mechanik samochodów ciężarowych

Lokalizacja

Piotrków Trybunalski

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Kraj: BelgiaOdpowiednie doświadczenie zawodoweRekrutacja online

Poszukujemy mechaników z doświadczeniem przy naprawie samochodów ciężarowych.

Lokalizacja: Belgia, Westmeerbeek

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • przeglądy, diagnostyka oraz naprawy samochodów ciężarowych i przyczep.

OFERTA:

  • stawka godzinowa: 19,50€ brutto/h,

  • polska umowa zlecenie

  • możliwość nawiązania współpracy na zasadach b2b,

  • bezpłatne zakwaterowanie,

  • zwrot kosztów za dojazd lub darmowy przejazd busem,

  • praca w systemie I-zmianowym,

  • bezpłatny dostęp do platformy umożliwiającej zdalną naukę języków obcych,

  • opieka oraz wsparcie dedykowanego Koordynatora,

  • możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego,

  • ubezpieczenie NNW,

  • rekrutacja odbywa się w 100% zdalnie.

NASZE OCZEKIWANIA:

  • doświadczenie zawodowe lub wykształcenie związane z mechaniką samochodów (preferowane doświadczenie zawodowe związane z przeprowadzaniem napraw w samochodach ciężarowych),

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,

  • prawo jazdy kat. B + własny samochód – mile widziane

Lokalizacja

Piotrków Trybunalski,

Łódzkie

Łódzkie, Piotrków Trybunalski
ID: 916497323