2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Dolnośląskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Jelenia Góra
  7. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Cieplice Śląskie-Zdrój
Dodane 20 maja 2024

Mechanik/pomocnik mechanika samochodowy Belgia!

Wynagrodzenie

80 - 100 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Jelenia Góra, Cieplice Śląskie-Zdrój

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa i podstawowe czynności serwisowe ( wymiana filtrów, olejów itp)

  • Naprawa samochodów i diagnostyka samochodów różnych marek

Wymagania pracodawcy

  • 1 rok doświadczenia w przeprowadzaniu obsługi serwisowej samochodów napraw mechanicznych, elektrycznych oraz hydraulicznych itp

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Mile widziane

  • Własny samochód na wyjazd

Pracodawca oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia - belgijska umowa o prace

  • Cotygodniowe wypłaty

  • Dodatek wakacyjny w wysokości - 15,38 % wynagrodzenia rocznego brutto

  • 13 wypłata

  • Zwrot kosztów za pierwszy przyjazd do Belgii (150€ po przepracowanym 1 tygodniu)

  • Ekocheques: 250 € za rok

  • Bieżące wsparcie ze strony polskiego koordynatora

  • Przejście na stały kontrakt po okresie próbnym

  • Pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Jelenia Góra, Cieplice Śląskie-Zdrój
ID: 918062546