2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Świętokrzyskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Busko-Zdrój
Dodane 16 maja 2024

Mechanik Pojazdów Samochodowych -Umowa -Pełny etat -Wolica Busko Zdrój

Wynagrodzenie

4 242 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Busko-Zdrój

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zakład mechaniki samochodowej z wieloletnim doświadczeniem na rynku i dobrze wyposażonym warsztatem "AUTO KOMPLEX" z siedzibą w Wolicy koło Buska Zdroju zatrudni Mechanika Pojazdów Samochodowych.

Gwarantujemy:

  • umowę na pełny etat
  • stałą i pewną pracę w miłej atmosferze
  • dobrze wyposażone stanowisko pracy
  • atrakcyjne warunki pracy i zatrudnienia

Oczekujemy:

  • doświadczenia na stanowisku mechanika pojazdów samochodowych
  • zaangażowania w realizację powierzonych zadań

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie bieżących naprawy samochodów osobowych i dostawczych
  • wykonywanie usług wulkanizacji i wymiany opon
  • przeprowadzanie okresowych serwisów pojazdów - wymiana oleju, filtrów, itp.

Zachęcamy do kontaktu i składania aplikacji.

Mile widziany kontakt osobisty w siedzibie firmy.

Lokalizacja

Busko-Zdrój,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Busko-Zdrój
ID: 775288432