2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Małopolskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Kraków
  7. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Bronowice
Dodane 21 maja 2024

Mechanik pojazdów samochodowych. Автомеханік.

Wynagrodzenie

4 000 - 11 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Bronowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Auto serwis VB TRANSAUTO zatrudni samodzielnego mechanika samochodowego z praktyka ( przeglądy, diagnostyka komputerowa , rozrządy, zawieszenie ) do pracy

Oferujemy dobre warunki pracy, własny w pełni wyposażony wózek warsztatowy, ubranie robocze, możliwość rozwoju w postaci szkoleń oraz prace w zgranym i ambitnym zespole.

Świadczymy pełen zakres usług oprócz napraw blacharskich i serwisujemy auta wszystkich marek i segmentów.

Oferujemy:

-stabilne warunki zatrudnienia

-dobrze wyposażone stanowisko pracy

-odzież roboczą

-pracę w doświadczonym zespole

-wynagrodzenie 4-11 tys. na rękę w zależności od umiejętności i zaangażowania

Dbanie o porządek w miejscu pracy.

Zaświadczenie o niekaralności

Prośimy o kontakt przez podany telefon.

Авторемонтне підприємство VB Transauto Sp. z o.o шукає автомеханіка в м. Краків - Prądnik czerwony.

Окремо шукаєм спеціаліста 3Д стенду розвалу сходження.

Обов’язки:

-діагностика, компьютерна діагностика автомобіля

-комплексна діагностика та ремонт ходової частини автомобілів різних марок.

-зчеплення

-ремонт двигунів

-обслуговування і оцінка технічного стану автомобіля

-проведення ТО (заміна мастил, МАКПП, редукторів, фільтрів, ременів ГРМ)

-підтримка чистоти на робочому місці

 Вимоги:

-досвід роботи в даній галузізнання в області механіки автомобіля

-вміння якісно, вміло відремонтувати автомобіль

-вміння працювати в колективі

-пунктуальність та відповідальність

-вміння навчатись

Ми пропонуємо;

-велику за площею СТО, яка знаходиться в зручному районі Кракова

-обладнане новим обладнанням робоче місце

-можливість навчання

-безкоштовний супровід по отриманню карти тимчасового побуту на 3 роки, все офіційно

-адекватний робочий колектив

Ми вимагаєм:

-відданість та готовність працювати

-відповідальність за довірений транспортний засіб та за свої рішення

-довідка про відсутність судимості

Просимо контактувати безпосередньо по телефону.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bronowice
ID: 919799184