2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Włocławek
Dodane 16 maja 2024

Mechanik/Mechatronik Warsztatu Szkoleniowego w WIKA Polska SGF

Lokalizacja

Włocławek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Oferujemy:

·         pracę w największej firmie produkcyjnej, z ponad 100-letnią tradycją, we Włocławku

·         umowę o pracę na cały etat, obejmującą 16-sto miesięczny program szkoleniowy z zakresu elektromechaniki, pneumatyki, programowania CNC,

·         możliwość zdobycia pożądanych na rynku pracy kwalifikacji zawodowych

·         kontynuację zatrudnienia w Wika po ukończonym programie szkoleniowym

·         doskonalenie umiejętności technicznych i rozwój kompetencji przy wsparciu trenera zawodu

·         naukę obsługi urządzeń w nowoczesnym parku maszynowym

·         dyplom po zakończeniu szkolenia

·         pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie grupowe dla Ciebie i Twojej rodziny, bezpłatne wejścia do wybranych klubów fitness, kafeteria MyBenefit, karta Multisport)

 Główne zadania

·         doskonalenie umiejętności w zakresie: obsługi maszyn konwencjonalnych (tokarka, frezarka, piła taśmowa, wiertarka stołowa)

·         wykonywania prac warsztatowych wg rysunku oraz ocena końcowa

·         wykonywania prac warsztatowych wg rysunków z wykorzystaniem maszyn konwencjonalnych

·         praktyka na dziale budowy maszyn (m. in. montaż szaf elektro-pneumatycznych zgodnie z dokumentacją, budowa stanowisk z wykorzystaniem robotów ABB) -na stanowisku Mechatronika

·         praktyka w wykonywaniu złożonych detali przy użyciu obrabiarek CNC - na stanowisku Mechanika

      Oczekiwania:

·         ukończona szkoła zawodowa lub średnia (preferowane kierunki: ślusarz, operator obrabiarek skrawających, operator CNC, mechanik, elektromechanik, mechatronik)

·         podstawowa znajomość rysunku technicznego

Mile widziane:

·         doświadczenie na podobnym stanowisku

·         zainteresowanie mechaniką i mechatroniką

Lokalizacja

Włocławek,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Włocławek
ID: 917178477