2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Małopolskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Gorlice
Andrzej
Dodane Dzisiaj o 09:44

Mechanik maszyn budowlanych - ANMAR Plus Gorlice

Lokalizacja

Gorlice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma ANMAR Plus - Gorlice poszukuje osoby na stanowisko: Mechanik maszyn budowlanych.

Zakres obowiązków:

  • Diagnozowanie i wykrywanie usterek

  • Wykonywanie zleconych napraw i kontrola jakości wykonanych prac

  • Dbanie o swoje stanowisko pracy

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Mechanika/Mechanika maszyn

  • Komunikatywność, zaangażowanie w pracę i punktualność

  • Czynne prawo jazdy kategorii B

Oferujemy :

  • Wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności

  • Nowoczesny osprzęt, aktualizowany na bieżąco, pełne wyposażenie w narzędzia, dostęp do informacji technicznych.

  • Możliwość szkoleń, rozwoju osobistego.

  • Praca od poniedziałku do piątku w systemie jednozmianowym.

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające powyższe kryteria, proszone są o zgłoszenie swojej aplikacji za pośrednictwem formularza OLX.

Lokalizacja

Gorlice,

Małopolskie

Małopolskie, Gorlice
ID: 658638260