2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Małopolskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Czernichów
Dodane 20 maja 2024

Mechanik - konserwator pojazdów (wyłącznie z doświadczeniem)

Wynagrodzenie

6 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Czernichów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Praca stała na stanowisku mechanik - konserwator pojazdów

Tylko osoby z doświadczeniem zawodowym.

Zakres obowiązków:

1) Montaż i demontaż pojazdów.

2) Przygotowanie pojazdów do procesu konserwacji.

3) Mycie, odtłuszczanie, piaskowanie podwozi.

4) Obsługa i naprawa aut w pełnym zakresie (osobowe, terenowe, bus, van).

5) Diagnostyka komputerowa, serwis pojazdów.

6) Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy.

7) Dbałość o narzędzia, przyrządy i osprzęt.

8) Stosowanie się do obowiązujących w firmie wytycznych jakościowych i BHP.

Wymagane umiejętności i cechy charakteru:

1) Praktyczne zainteresowanie motoryzacją.

2) Kultura osobista i zdolność do pracy z Klientem B2C i B2B (tak praktykujemy).

4) Punktualność i słowność.

5) Chęć uczenia się i ukierunkowanie na rozwiązywanie problemów.

Oferujemy:

1) Dobre warunki płacowe - zależne w 100% od umiejętności i postawy.

2) Czyste, nowe stanowiska pracy i narzędzia.

3) Zaplecze socjalne w tym kawa, herbata, woda i tym podobne;-)

4) Stałe godziny pracy: 8-16, poniedziałek - piątek.

5) Możliwość uczestniczenia w innych projektach firmy (opcja wyjazdów służbowych).

6) Możliwość pracy dodatkowej (soboty: 8 - 15).

7) Forma zatrudnienia - dowolna, jesteśmy elastyczni.

CV prosimy przesyłać za pomocą OLX.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Nadesłanych aplikacji nie zwracamy.

Aplikacje bez klauzuli RODO nie będą rozpatrywane.

Lokalizacja

Czernichów,

Małopolskie

Małopolskie, Czernichów
ID: 908988366