2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Mazowieckie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Mława
Dodane 29 kwietnia 2024

Mechanik Elektryk

Lokalizacja

Mława

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

spółka zależna China Everbright International

Grupa Novago jest liderem w przetwarzaniu odpadów komunalnych i największym producentem paliwa alternatywnego (RDF) w Polsce. Zarządza sześcioma zakładami produkcyjnymi w Polsce o całkowitej zdolności przetwarzania odpadów ok. 1 000 000 ton rocznie.

China Everbright International, notowana na giełdzie w Hongkongu, jest wiodącym graczem w branży ochrony środowiska w Chinach i Azji, koncentruje się głównie na energii odnawialnej, oczyszczaniu ścieków i zintegrowanym wykorzystaniu biomasy.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

MECHANIK – ELEKTRYK

POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH I MASZYN CIĘZKICH

Miejsce pracy: Mława

Opis stanowiska:

·        kompleksowe wykonywanie napraw pojazdów,

·        diagnozowanie i usuwanie usterek mechanicznych, elektrycznych i innych,

·        wykonywanie przeglądów okresowych pojazdów.

Wymagane kwalifikacje:

·        doświadczenie na stanowisku mechanika z zakresu naprawy i diagnostyki samochodowej pojazdów ciężarowych,

·        wykształcenie kierunkowe w zakresie mechanika,

·        umiejętność posługiwania się urządzeniami diagnostycznymi,

·        prawo jazdy kat. B (mile widziane prawo jazdy kat. C).

Oferujemy:

·        prace od zaraz

·        prywatna opieka medyczna

·        stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - pełen etat

·        terminowe wynagrodzenie

·        ubezpieczenie grupowe

Lokalizacja

Mława,

Mazowieckie

Mazowieckie, Mława
ID: 911958698