2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Małopolskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Kraków
  7. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Łagiewniki-Borek Fałęcki
Dodane 09 maja 2024

Mechanik / Elektromechanik Samochodowy

Lokalizacja

Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Autoryzowana stacja VW,VWD, SEAT zatrudni na stanowisko Mechanik / Elektromechanik Samochodowy

Twój zakres obowiązków :

• diagnozowanie usterek oraz ich naprawa

• wykonywanie napraw elektrycznych, mechanicznych w oparciu o technologię producenta;

• sporządzenie dokumentacji technicznej zlecenia naprawy zgodnie z procesem serwisowym;

• współpraca z doradcami serwisowymi

• utrzymanie właściwego stanu technicznego (urządzenia i narzędzia) oraz porządku na stanowisku pracy.

Nasze wymagania :

• Doświadczenie w pracy jako mechanik samochodowy,

• Zdolność do samodzielnej pracy oraz pracy w zespole,

• Sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań,

• Gotowość do podnoszenia kwalifikacji,

• Komunikatywność oraz umiejętność obsługi narzędzi i sprzętu diagnostycznego,

• Prawo jazdy kategorii B,

To oferujemy :

• Stabilne zatrudnienie w oparciu umowy o pracę lub B2B

• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

• Rozwój zawodowy poprzez szkolenia i kursy.

• Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki
ID: 917103254