2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Łódzkie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Radomsko
Dodane 14 maja 2024

Mechanik/ Elektromechanik samochodów ciężarowych

Lokalizacja

Radomsko

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma EKO CENTRUM Dariusz Nowak z siedzibą w Płoszowie zatrudni:

Mechanika pojazdów ciężarowych

Zakres obowiązków:

  • realizacja zleceń serwisowych; dokonywanie bieżących napraw

  • diagnostyka i naprawa ciągników i samochodów ciężarowych głównie marki MAN i Mercedes oraz naczep i przyczep

  • Wymiana części eksploatacyjnych, opon, elementów instalacji elektrycznej, pneumatycznej, hydraulicznej, naprawa plandek

  • dbanie o stanowisko pracy oraz narzędzia warsztatowe;

  • chęć rozwijania się i zdobywania wiedzy

Od kandydata oczekujemy:

  • doświadczenia w naprawie pojazdów samochodowych;

  • dobrej znajomości zagadnień mechaniki pojazdowej;

  • umiejętności obsługi komputera

  • prawa jazdy kat. B ; mile widziane C lub CE

  • dobrej organizacji pracy;

  • dokładności i dbałości o powierzone narzędzia i czystość stanowiska pracy;

  • umiejętności pracy w zespole

  • umiejętności spawania

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji

  • możliwość rozwoju zawodowego;

  • ludzkie i życzliwe stosunki w pracy

MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY: 97-545 GOMUNICE, MARIANKA 7C

KONTAKT W GODZ. 7-15 TEL. 44 6840113

Lokalizacja

Radomsko,

Łódzkie

Łódzkie, Radomsko
ID: 609979628