2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Mazowieckie
  6. Utrzymanie ruchu - Tarczyn
Dodane 07 maja 2024

Mechanik/Elektromechanik/Elektryk , Utrzymanie ruchu

Lokalizacja

Tarczyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma Rohhe sp. z o.o. lider w produkcji izolacji technicznych z wełny mineralnej poszukuje do swojego zakładu zlokalizowanego w Tarczynie:

Elektromechanika

Zadania:

-Odpowiedzialność za zapewnienie ciągłości procesu produkcji poprzez bieżące naprawy i diagnostykę maszyn produkcyjnych

- Odpowiedzialność za dostępność i optymalny stan części zamiennych.

-Odpowiedzialność za kompletną i aktualną dokumentację techniczną maszyn, urządzeń i instalacji technicznych w zakładzie

-Odpowiedzialność za wdrażanie ulepszeń, usprawnień i uruchamianiu nowych urządzeń produkcyjnych

Wymagania i uprawnienia:

-Uprawnienia SEP (mile widziane)

-Znajomość zagadnień z zakresu mechaniki, elektroniki i automatyki przemysłowej;

-Doświadczenie w diagnozowaniu i naprawie urządzeń przemysłowych, rozwiązywania problemów technicznych;

-zaświadczenie lekarskie,

-zdolność do długofalowego realizowania celów stanowiska,

-zdolności komunikacyjne,

-odpowiednia postawa,

-systematyczność,

-podstawowa wiedza w zakresie IT.

Lokalizacja

Tarczyn,

Mazowieckie

Mazowieckie, Tarczyn
ID: 845312006