2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Mazowieckie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Sułkowice
Dodane 26 kwietnia 2024

Mechanik - Dział Utrzymania Ruchu

Lokalizacja

Sułkowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Firma Malchem Sp. z o.o. zatrudni mechanika

Miejsce wykonywania pracy: Sułkowice, ul. Ogrodowa 2, 05-650 Chynów

Zakres obowiązków:

  • Dbałość o maszyny i urządzenia

  • Wykonywanie serwisów i przeglądów maszyn produkcyjnych

  • Bieżąca kontrola stanu technicznego maszyn, urządzeń, instalacji i infrastruktury

  • Prace ślusarskie i mechaniczne

  • Zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne do maszyn

  • Inicjowanie i wdrażanie usprawnień

  • Identyfikowanie i diagnozowanie uszkodzeń wynikłych w trakcie eksploatacji

  • Wymiana uszkodzonych elementów i zespołów, naprawa warsztatowa

  • Mile widziane - posługiwanie się dokumentacją techniczną maszyn i urządzeń, znajomość rysunku technicznego, części maszyn, materiałów konstrukcyjnych i eksploatacyjnych

Nasze wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie średnie techniczne

  • Umiejętność współpracy i pracy w zespole

  • Mile widziane uprawnienia SEP do 1KV

  • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego UDT

  • Zdolności manualne i szybkość w działaniu

  • Samodzielność

  • Odpowiedzialność, dokładność, systematyczność i rzetelność

  • Dyspozycyjność

  • Prawo jazdy kat. B

Lokalizacja

Sułkowice,

Mazowieckie

Mazowieckie, Sułkowice
ID: 905934260