2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Czarnków
Dodane 14 kwietnia 2024

Maszynista kotła SW SOLAR-STEICO

Lokalizacja

Czarnków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

STEICO - Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, liderem w produkcji ekologicznych materiałów izolacyjnych i konstrukcyjnych.

Obecnie do naszej spółki SW SOLAR w Czarnkowie poszukujemy osoby na stanowisko:

Maszynista kotła

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Bogatą ofertę świadczeń socjalnych dla pracowników oraz ich rodzin,

  • Możliwość rozwoju poprzez system szkoleń – dostosowanych do indywidualnych potrzeb,

  • Darmowe dojazd do pracy firmowymi autobusami lub dofinansowanie do dojazdów, organizowanych we własnym zakresie.

  • Pracę w systemie 3 zmianowym 4 brygadowym.

ZADANIA:

  • Obsługa urządzeń zmiękczania wody i nawęglania z poziomu komputera,

  • Pobieranie/badanie próbek parametrów wody,

  • Wprowadzanie pobranych parametrów do ewidencji np. Excel,

  • Sukcesywna obsługa kolejnych urządzeń na wydziale po okresie wdrożeniowym,

  • Przestrzeganie przepisów BHP, ppoż i innych wewnętrznych zarządzeń.

OCZEKUJEMY:

  • Umiejętności obsługi komputera,

  • Gotowości do pracy zmianowej / 4 brygadowej,

  • Prawa jazdy kat. B - warunek konieczny.

  • Chęci do nauki oraz podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w kursach i szkoleniach (min. ładowarki oraz inne niezbędne na stanowisku pracy).

 Dokumenty aplikacyjne (CV) należy przesłać za pośrednictwem OLX lub dostarczyć osobiście do Działu Personalnego  w Czarnkowie, ul. Przemysłowa 2 , Pokój nr A006.

Prosimy o dopisanie klauzuli potwierdzającej zgodę na przetwarzanie danych osobowych  w celach rekrutacji.

 Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tyko z wybranymi Kandydatkami/Kandydatami

Lokalizacja

Czarnków,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Czarnków
ID: 902333046