2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rehabilitacja i masaż
  5. Rehabilitacja i masaż - Mazowieckie
  6. Rehabilitacja i masaż - Warszawa
  7. Rehabilitacja i masaż - Wola
Dodane 14 maja 2024

Masażysta/Fizjoterapeuta

Wynagrodzenie

50 - 100 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Poszukujemy masażystę/masażystkę

Nasze oczekiwania:

 Wykształcenie technik masażysta lub fizjoterapeuta

Doświadczenie w branży od pół roku

Prowadzisz zdrowy tryb życia. (Nasi specjaliści nie palą)

Oferujemy:

Przejrzysty system motywacji finansowej

Oficjalne zatrudnienie

Elastyczny grafik pracy

Szkolenie na koszt firmy

Stały rozwój

Stali klienci

Praca w ładnych miejscu, w centrum Warszawy

Nasi klienci wiedzą, że rękami naszych specjalistów tworzymy architekturę ciała. Ponad 80% klientów wraca do nas ponownie, dlatego że nam ufają!

Obowiązki:

Utrzymania standardów obsługi, komunikacji z klientem

Wykonywania klasycznego, leczniczego, relaksującego oraz innych technik masażu

Indywidualne podejście do klienta, dobieranie odpowiednich technik masażu;

Sprzedaż karnetów na kursy masażu

Przestrzeganie norm sanitarnych i utrzymanie  czystego miejsce pracy

Zawsze jesteśmy otwarci i gotowi stworzyć komfortowe warunki dla naszych pracowników!

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 907585431