2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Mazowieckie
  6. Marketing - Warszawa
  7. Marketing - Mokotów
Dodane 26 kwietnia 2024

Marketing Manager Fastline Racing Academy

Wynagrodzenie

5 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Szkoła jazdy sportowej i wyścigowej poszukuje pasjonata motoryzacji. Oferta ta jest idealna dla każdego, komu w żyłach płynie paliwo i chciałby rozwijać się w kierunku motorsportu. Poszukujemy osoby, która wzbogaci nasz team o nową energię i doświadczenia. Fastline Racing Academy to szkoła jazdy sportowej i wyścigowej organizująca eventy na torach,   w której wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie zdobyte w wyścigach samochodowych, stworzyliśmy przedsięwzięcie, jakiego wcześniej w Polsce nie podjął się nikt: treningi jazdy sportowej i wyścigowej w legendarnych samochodach wyścigowych. Każdy z naszych pracowników, poza zakresem swoich obowiązków ma liczne okazje do wzbogacenia się o nowe umiejętności w zakresie jazdy sportowej oraz uczestnictwa w eventach na torach na całym świecie.

Typ umowy: kontrakt b2b

Wymiar godzinowy: zadaniowy

Forma pracy: stacjonarna - biuro w Warszawie

Twój zakres obowiązków

  • kształtowanie wizerunku firmy i klientów

  • opracowywanie strategii, planów działań i kampanii marketingowych

  • analiza i optymalizacja kampanii

  • nadzór nad wydajnością i efektywnością działań marketingowych

  • nadzór nad eventami/wydarzeniami marketingowym

  • zarządzanie budżetem i dokonywanie optymalizacji pod kątem efektywności

  • budowanie relacji z kluczowymi klientami i partnerami zewnętrznymi

  • generowanie leadów marketingowych poprzez telefony do osób, które odpowiedziały na nasze działaniamarketingowe

  • dokumentowanie procesu przedaży w CRM

  • sprzedaż i obsługa klientów

  • analiza i monitorowanie konkurencji

  • współpraca z innymi działami, agencjami reklamowymi, partnerami, kontrahentami

  • raportowanie wyników pracy wraz z rekomendacjami działań

Nasze wymagania

  • doświadczenie w agencji eventowej lub reklamowej

  • nieograniczona kreatywność i nieszablonowe myślenie

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • wysoka komunikatywność

  • znajomość paneli reklamowych

  • znajomość najnowszych trendów w marketingu, content marketingu, social media

  • zorientowanie na cel i pozytywne nastawienie

  • znajomość MS Office w stopniu bardzo dobrym

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • nieodpłatne uczestnictwo w treningach jazdy sportowej i życiu szkoły

  • codzienny kontakt z motoryzacją i supersamochodami

  • elastyczne godziny pracy

  • szkolenie przygotowujące do pracy w naszej firmie

  • stałe wynagrodzenie z atrakcyjnym systemem premiowym zależnym od wyniku

  • dużą swobodę w podejmowaniu decyzji

Wysyłaj CV z dopiskiem MARKETING MANAGER i czekaj na kontakt od Nas!

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 914679344