2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Mazowieckie
  5. Pozostałe oferty pracy - Płock
Dodane 20 maja 2024

Manager Techniki Estradowej

Lokalizacja

Płock

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko: Manager Techniki Estradowej.

Praca dla osób pasjonujących się techniką estradową, sprzętem nagłośnieniowym i oświetleniowym.

WYMAGANIA:

  • prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • mile widziane doświadczenie w pracy z systemami dźwiękowymi i oświetleniem scenicznym

ZADANIA

  • sprzedaż i wsparcie sprzedaży usług firmy
  • przygotowywanie ofert
  • przygotowanie sprzętu przed eventem
  • dbałość o stan techniczny sprzętu
  • dostawa, montaż i odbiór urządzeń techniki scenicznej
  • koordynacja wydarzeń eventowych
  • dbałość o porządek w magazynie

ZAPEWNIAMY:

  • umowę o pracę
  • sprawne wdrożenie do pracy w branży eventowej
  • pracę w bardzo dobrej niekorporacyjnej atmosferze
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia
  • praca przy realizacji eventów, koncertów, festiwali, gali firmowych itp.

CV PROSIMY WYSYŁAĆ NA ADRES: rekrutacja.recon(małpa)motywacja.com.pl z dopiskiem Manager Techniki Estradowej

Prosimy o zamieszczenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych w RECON Paweł Jabłoński, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.)".

Lokalizacja

Płock,

Mazowieckie

Mazowieckie, Płock
ID: 743771332