2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Manager restauracji
  5. Manager restauracji - Podkarpackie
  6. Manager restauracji - Rzeszów
Dodane 06 maja 2024

MANAGER Restauracji NOBO

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Restauracja NOBO, znajdująca się przy ul. Hetmańskiej 73a, poszukuje osoby na stanowisko: MANAGER restauracji, w pełnym wymiarze godzin.

Zakres obowiązków:

  • rekrutacja i zatrudnianie pracowników restauracji

  • zarządzanie pracownikami

  • tworzenie grafików na poszczególne stanowiska

  • dbanie o dobry wizerunek restauracji

  • dbanie o prawidłowe funkcjonowanie restauracji

  • czynny udział w tworzeniu karty

  • drobne sprawy kadrowe

  • drobne sprawy księgowe

Oferujemy:

  • umowę o pracę

  • elastyczny grafik

  • pracę w stabilnej sieci restauracji

  • System medicover

  • posiłki pracownicze

  • przeszkolenie

Wymagamy:

  • dyspozycyjności

  • doświadczenia na podobnym stanowisku minimum 6 miesięcy

  • otwartości na ludzi, umiejętności zarządzania i motywowania zespołu

  • wiedzy na temat prowadzenia i działania gastronomii

  • umiejętności w podejmowaniu samodzielnych decyzji

Prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z aktualnym CV.

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 916536899