2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Kujawsko-pomorskie
  6. Sekretariat, recepcja - Toruń
Dodane 28 maja 2024

Manager/Recepcjonistka do salonu Barber Shop

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zatrudnimy do prestiżowego salonu Barber Shop Charles&CO w Toruniu na stanowisko: MANAGER/RECEPCJONISTKA

  • Oferta pracy całoroczna

  • Praca na pełen etat

Obowiązki:

  • Bezpośrednia obsługa klientów na recepcji salonu.

  • Zarządzanie rezerwacjami, w tym przyjmowanie, umawianie i potwierdzanie wizyt.

  • Dbałość o zachowanie najwyższych standardów w obsłudze gości, zgodnie z wymaganiami.

  • Sprzedaż i udzielanie informacji na temat oferowanych usług i produktów.

Wymagania:

  • Wysoka kultura osobista i umiejętność komunikacji.

  • Zorientowanie na klienta.

  • Komunikatywna znajomość angielskiego.

  • Umiejętność pracy w zespole i samodzielność w podejmowaniu decyzji.

  • Dyspozycyjność i punktualność.

  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta lub pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Udział w szkoleniach

  • Pozytywną atmosferę

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 916646625