2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Opolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Olszowa-Księży Las
Dodane 21 maja 2024

Manager ds. handlowych z doświadczeniem rolniczym

Lokalizacja

Olszowa-Księży Las

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSamochód służbowy: TakMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Agrocentrum Sp. z o.o. z siedzibą w Księżym Lesie/k. Strzelec Opolskich poszukuje pracownika na stanowisko Managera ds. handlowych z doświadczeniem rolniczym.

Obowiązki osoby zatrudnionej na w/w stanowisku:

  • prowadzenie obsługi administracyjnej i czynności związanych z bieżącą działalnością działu sprzedaży (pisma, maile, umawianie spotkań),

  • sprzedaż hurtowa środków do produkcji rolnej, kwalifikowanego materiału siewnego,

  • pozyskiwanie nowych klientów,

  • utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi klientami,

  • przygotowywanie dokumentów i pism,

  • prowadzenie zestawień i raportów na potrzeby działu sprzedaży,

  • realizacja powierzonych zadań.

Nasze oczekiwania:

  • dobra znajomość branży rolniczej, wiedza z zakresu uprawy roślin,

  • mile widziane wykształcenie z zakresu rolnictwa lub doświadczenie w branży rolnej,

  • biegła obsługa komputera (Ms Office, Excel) oraz urządzeń biurowych,

  • kreatywność w rozwiązywaniu problemów,

  • prawo jazdy kat. B,

  • dyspozycyjność, samodzielność.

W zamian oferujemy:

  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • realną możliwość zdobycia dodatkowej wiedzy i podniesienia kwalifikacji poprzez szereg profesjonalnych szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,

  • atrakcyjny system wynagrodzeń.

Lokalizacja

Olszowa-Księży Las,

Opolskie

Opolskie, Olszowa-Księży Las
ID: 916719630