2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Pomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Bąkowo
Dodane 20 maja 2024

Malarz Hydroblaster

Lokalizacja

Bąkowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma zajmująca się od 25 lat specjalistycznymi usługami dla przemysłu poszukuje pracownika na stanowisko:

Malarz hydroblaster

WYMAGANIA

• doświadczenie nie wymagane – zapewniamy szkolenia

• gotowość do pracy w delegacjach w kraju i zagranicą (MIĘDZY INNYMI NA PLATFORMACH WIERTNICZYCH) – warunek konieczny

• Umiejętność obsługi technicznej urządzeń

• Odpowiedzialność, dokładność, zaangażowanie, sumienność

• umiejętność pracy w zespole

• umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych

• chęć uczenia się nowych technologii

• prawo jazdy będzie dodatkowym atutem

OBOWIĄZKI

• Obsługa agregatów malarskich

• Obsługa osprzętu czyszczącego

• Czyszczenie infrastruktury przemysłowej

• Przygotowywanie osprzętu do pracy

• Dbałość o powierzony sprzęt

OFERUJEMY

• pracę w jednej z wiodących firm w branży w Polsce

• możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach

• stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

• Umowę o pracę

• Ubezpieczenie grupowe finansowane przez pracodawcę

• Szkolenia

• Atrakcyjne wynagrodzenie (wynagrodzenie zasadnicze + premie)

Prześlij swoje CV WRAZ Z AKTUALNĄ KLAUZULĄ na adres e-mail.

CV BEZ AKTUALNEJ KLAUZULI NIE BĘDZIE PRZETWARZANE - W TREŚCI MAILA PROSIMY WPISAĆ NA JAKIE STANOWISKO APLIKUJESZ.

UPRZEJMIE INFORMUJEMY, IŻ SKONTAKTUJEMY SIĘ TYLKO Z WYBRANYMI KANDYDATAMI.

Wysyłając dokumenty aplikacyjne prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu tej i przyszłych rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Lokalizacja

Bąkowo,

Pomorskie

Pomorskie, Bąkowo
ID: 919628862