2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Warmińsko-mazurskie
  5. Prace magazynowe - Elbląg
Dodane 09 maja 2024

MAK CHEMIA w Elblągu zatrudni Pracownika Magazynu Kierowcę

Lokalizacja

Elbląg

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)Dyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

MRÓWKA MAK CHEMIA w Elblągu ul. Panieńska 17/18 zatrudni Pracownika Magazynu Kierowcę

Zadania:

  • Kompletacja zleceń sprzedaży

  • Przyjęcie towaru

  • Rozładunki/załadunki

  • Wzrokowa kontrola jakościowa przyjmowanego towaru

  • Dowóz towaru do klienta

  • Przeprowadzanie cyklicznych inwentaryzacji

  • Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera (mile widziane)

  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków,

  • Umiejętność pracy w zespole

  •  Samodzielność oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki

  • Prawo jazdy kat B

  • Uprawnienia na wózek widłowy - mile widziane

Lokalizacja

Elbląg,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Elbląg
ID: 917098701