2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Zawiercie
  6. Prace magazynowe - Marciszów
Dodane 08 maja 2024

Magazynier z uprawnieniami UDT - Zawiercie

Lokalizacja

Zawiercie, Marciszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Wyższe (I WJO), Niższe (II WJO i III WJO)Dyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Dla naszego Klienta z Zawiercia poszukujemy: Magazyniera z uprawnieniami UDT

Zakres obowiązków:

  • kierowanie wózkiem widłowym na terenie magazynu,

  • obsługa wysokiego i niskiego składu,

  • pakowanie, etykietowanie, przygotowywanie wysyłek,

  • rozładunek, załadunek samochodów,

  • dostarczanie surowców do działu produkcji,

  • odbieranie gotowych produktów z wydziału produkcji.

Wymagania:

  • uprawnienia na wózki widłowe - UDT!,

  • dyspozycyjność do pracy w systemie 2 zmianowym,

  • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,

  • wynagrodzenie podstawowe,

  • premię jakościową i wydajnościową,

  • premia absencyjna

  • możliwość dołączenia do pakietu sportowego, prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia grupowego

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania swojego CV.

Śląskie

Śląskie, Zawiercie, Marciszów
ID: 916937008