2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Małopolskie
  5. Prace magazynowe - Kraków
  6. Prace magazynowe - Bieżanów-Prokocim
Dodane 07 maja 2024

Magazynier z uprawnieniami UDT-Kokotów

Lokalizacja

Kraków, Bieżanów-Prokocim

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Wyższe (I WJO)Dyspozycyjność: Praca zmianowaRekrutacja online

OTTO Work Force Europe sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku:

 Magazynier z uprawnieniami UDT

Nr. Ref.: DY/R/05/2024

 Miejsce pracy:

Kokotów

 Obowiązki:

  • obsługa wózka widłowego,

  • odpowiedzialność za terminowe wykonanie zadań na zmianie,

  • sprawne przyjmowanie,

  • składowanie,

  • wydawanie towarów zgodnie z wymaganiami kontraktowymi klientów,

  • wewnętrzny transport towarów w magazynie,

  • udział w inwentaryzacjach,

  • prawidłowa i terminowa realizacja zleceń.

 Informacje o wakacie:

- umowa o pracę - zatrudnienie w ramach pracy tymczasowej

- praca od poniedziałku do piątku

- praca w systemie 2 zmianowym (w godzinach 6-14; 14-22; 22-06; 8-16; 10-18)

- bardzo dobra atmosfera w pracy

 Wymagania:

- Uprawnienia UDT do obsługi wózka widłowego

- Gotowość do pracy w systemie zmianowy

- Zaangażowanie i chęć do pracy

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bieżanów-Prokocim
ID: 916744812